НАШ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

 

 

 

 

 

 

 

Ziegenstall

Ферма для нас – це не просто бізнес… Це хобі, яке стало способом життя.

Наших кізочок ми утримуємо в приміщенні, де ми їх годуємо та доїмо. Також тут народжуються козенята, яких ми відразу ж відлучаємо та вигодовуємо власноруч. кози в приміщенні

Утримання 
Утримуємо наших кіз ми на глибокій підстилці, регулярно підстилаючи сухеньку солому, щоб наші красуні залишалися білосніжними. 
Кози – невибагливі тварини. Вони не бояться морозу, тому немає необхідності в опаленні приміщень взимку, але чутливі до протягів. На зиму всі вікна ми міцно закриваємо.
Цапів утримуємо окремо від кіз, щоб уникнути небажаних запліднень маток та специфічного неприємного запаху молока у кіз.на пасовище

Годівля
Годуємо наших кіз виключно високоякісними кормами. Заготовляємо солому, сіно люцерни та суданки, гіллячковий корм для молодняку. А також годуємо зерном ячменю, вівсом, кукурудзою.
З середини весни до середини осені основним кормом для кіз є пасовище. Найбільше полюбляють наші білосніжки «пообідати» в майже непрохідних кущах, з’їдаючи при цьому 7-8кг зеленого корму за день та покращуючи цим самим ландшафт села. 
Наше стадо повною мірою забезпечене свіжою чистою водою,доїльний станок яку воно залюбки попиває із автоматичних поїлок.


Доїння
Доїння кіз механізоване за допомогою доїльної зали на 12 місць, що дозволяє отримувати козине молоко найвищої якості. Доїмо наших красунь ми двічі на день. Із вимені кози молоко по трубопроводу потрапляє в танк, де охолоджується до +4 °С.


Вирощування козенят
Після того як козенятко з’явилося на світ всю відповідальність за його життя та благополуччя ми беремо на себе. Перші три дні випоюємо молозивом кожного окремо і до схочу. Потім утримуємо козенят групами, які формуємо в залежності від віку та розвитку. Напуваємо молоком тричі на день з розрахунку 1,5 л на голову до 2-тижневого віку та 2 л на голову до місячного віку на добу. З тижневого віку у раціон вводимо сіль та крейду (по 5г на голову за добу), поступово збільшуючи даванку мінерального корму. З тижневого віку козенята мають вільний доступ до високоякісного сіна, гіллячкового корму та висівок.

 
З питань купівлі молодняку звертайтеся за тел: 0504478441, Олександр.

смішна кізонькакозенята