НАШ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

                                           Tourismus


 

Екскурсія на козину ферму «Бабині кози»


     Кажуть, «Краще раз побачити, ніж сто разів почути»! От і ми вирішили надати Вам можливість на власні очі побачити де, як і хто виробляє сир від «Бабиних кіз».

сімя Бабінихна подвір ї

Як проходить екскурсія на фермі? 

  Ми – молода сім’я – Анна, Олександр та наші маленькі помічники Захарчик і Соломія – майже щодня радо приймаємо гостей ферми. Ми розкажемо Вам історію створення господарства, познайомимо з нашими білосніжними красунями - кізоньками, покажемо як ми їх утримуємо, чим годуємо та яким способом отримуємо від кіз молоко.

утримання кіздоїння кіз

    Проведемо майстер-клас по ручному доїнню кіз і Ви власноруч зможете надоїти та спробувати козине молочко. Крім кіз на фермі Ви зможете познайомитися з козенятами та козликами, кицею Мусею та її котенятями, курочками та голосливими петушками.

козеня й кицюнякозенятко

    А ще ми розкажемо Вам про сироваріння – коли, як і чому ми почали займатися виробництвом сирів з козиного молока. Наприкінці екскурсії ми проводимо дегустацію наших сирів, зокрема фреш-сиру «Боулінг», м’якого сиру з пліснявою «Капрінос» і твердого сиру «Шеврет» та "Шеврет з пажитніком" витримкою 6 та 12 місяців, а також фірмового сиру "Галайський". Крім сирів на дегустацію пропонуємо червоне сухе вино, травяний чай та соуси. Після дегустації у Вас буде чудова можливість придбати нашу продукцію за доступною ціною. 

корпоратив Бабині козидень народження Бабині кози

Як потрапити до нас на екскурсію? 

    Потрапити до нас Ви можете на власному транспорті з сім’єю чи друзями за попереднім записом на екскурсію за телефоном 0999843601 - Анна. Якщо ж такої можливості немає, то Ви можете звернутися до турфірм «КолоКрай», "Країна Юа", "Україна інкогніта", "Дінай тур", "Навколо UA", "Anga travel" або «Дива країни» , "Життя в подорожах", "Туристичний клуб СТУК", "Тур-клуб Бідняжка", "Бомба-тур", "Копилка приятных эмоций", "АТВ-тур", з якими ми співпрацюємо. 

шкільна екскурсіягості ферми

Де ми знаходимося? 

Карта

вул. Центральна 2б, с. Галайки, Тетіївський район, Київська область.

( Дуже часто навігаційні системи ведуть до нас коротким шляхом по грунтовій дорозі. В жодному разі не звертайте з твердого покриття направо за селом Пятигори! )

вказівниквхід

Скільки коштує екскурсія? 

    Вартість екскурсії для дорослих - 150 грн, для дітей шкільного віку - 75 грн, дошкільнята - безкоштовно. У вартість входить екскурсійне обслуговування та дегустація свіжого молока, витриманих сирів, вина і чаю. Для туристичних фірм діють спеціальні умови. 

В нашому дегустаційному залі можна чудово відсвяткувати будь-яке свято  чи  корпоратив. Прекрасна локація для креативних фотосесій. По питаннях організації святкових подій звертайтесь будь-ласка за тел.  0999843601 - Анна.

Будемо раді бачити Вас у нас на фермі! До зустрічі!