НАШ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

                                           Tourismus


 

Екскурсія на козину ферму «Бабині кози»


     Кажуть, «Краще раз побачити, ніж сто разів почути»! От і ми вирішили надати Вам можливість на власні очі побачити де, як і хто виробляє сир від «Бабиних кіз».

сімя Бабінихна подвір ї

Як проходить екскурсія на фермі? 

   Ми – молода сім’я – Анна, Олександр та маленький помічник Захарчик – майже щодня радо приймаємо гостей ферми. Ми розкажемо Вам історію створення господарства, познайомимо з нашими білосніжними красунями - кізоньками, покажемо як ми їх утримуємо, чим годуємо та яким способом отримуємо від кіз молоко. 

утримання кіздоїння кіз

    Проведемо майстер-клас по ручному доїнню кіз і Ви власноруч зможете надоїти та спробувати козине молочко. Крім кіз на фермі Ви зможете познайомитися з козенятами та козликами, кицею Мусею та її котенятями, курочками та голосливими петушками.

козеня й кицюнякозенятко

    А ще ми розкажемо Вам про сироваріння – коли, як і чому ми почали займатися виробництвом сирів з козиного молока. Наприкінці екскурсії ми проводимо дегустацію твердого сиру «Шеврет», м’якого сиру з пліснявою «Капрінос» та фреш-сиру «Боулінг». Після дегустації у Вас буде чудова можливість придбати найсмачніший сир за доступною ціною. 

шеврет в камері визріваннядегустація

Як потрапити до нас на екскурсію? 

    Потрапити до нас Ви можете на власному транспорті з сім’єю чи друзями за попереднім записом на екскурсію за телефоном 0999843601 - Анна. Якщо ж такої можливості немає, то Ви можете звернутися до турфірм «КолоКрай», "Країна Юа", "Україна інкогніта", "Дінай тур", "Навколо UA", "Anga travel" або «Дива країни» , з якими ми співпрацюємо. 

шкільна екскурсіягості ферми

Де ми знаходимося? 

вул. Леніна 2б, с. Галайки, Тетіївський район, Київська область. 

вказівниквхід

Скільки коштує екскурсія? 

    Вартість екскурсії складає 100 грн  з відвідувача для дорослих та 50 грн для дітей шкільного віку, дошкільнята - безкоштовно. У вартість входить екскурсійне обслуговування та дегустація свіжого молока, витриманих сирів та вина. 

Будемо раді бачити Вас у нас на фермі! До зустрічі!.
 

Білше фото та відео на сторінці "Фотогалерея"       


кози

коні

веселка над Галайками