НАШ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

                                           Tourismus


 

Екскурсія на козину ферму «Бабині кози»


     Кажуть, «Краще раз побачити, ніж сто разів почути»! От і ми вирішили надати Вам можливість на власні очі побачити де, як і хто виробляє сир від «Бабиних кіз».

сімя Бабінихна подвір ї

Як проходить екскурсія на фермі? 

   Ми – молода сім’я – Анна, Олександр та маленький помічник Захарчик – майже щодня радо приймаємо гостей ферми. Ми розкажемо Вам історію створення господарства, познайомимо з нашими білосніжними красунями - кізоньками, покажемо як ми їх утримуємо, чим годуємо та яким способом отримуємо від кіз молоко. 

утримання кіздоїння кіз

    Проведемо майстер-клас по ручному доїнню кіз і Ви власноруч зможете надоїти та спробувати козине молочко. Крім кіз на фермі Ви зможете познайомитися з козенятами та козликами, кицею Мусею та її котенятями, курочками та голосливими петушками.

козеня й кицюнякозенятко

    А ще ми розкажемо Вам про сироваріння – коли, як і чому ми почали займатися виробництвом сирів з козиного молока. Наприкінці екскурсії ми проводимо дегустацію твердого сиру «Шеврет», м’якого сиру з пліснявою «Капрінос» та фреш-сиру «Боулінг». Після дегустації у Вас буде чудова можливість придбати найсмачніший сир за доступною ціною. 

шеврет в камері визріваннядегустація

Як потрапити до нас на екскурсію? 

    Потрапити до нас Ви можете на власному транспорті з сім’єю чи друзями за попереднім записом на екскурсію за телефоном 0999843601 - Анна. Якщо ж такої можливості немає, то Ви можете звернутися до турфірм «КолоКрай» або «Дива країни» , з якими ми співпрацюємо. 

шкільна екскурсіягості ферми

Де ми знаходимося? 

вул. Леніна 2б, с. Галайки, Тетіївський район, Київська область. 

вказівниквхід

Скільки коштує екскурсія? 

    Вартість екскурсії на фермі складає 50 грн для дорослих та 30 грн для дітей шкільного віку, дошкільнята - безкоштовно. У вартість входить екскурсійне обслуговування та дегустація сирів. 

Будемо раді бачити Вас у нас на фермі! До зустрічі!.
 

Білше фото та відео на сторінці "Фотогалерея"       


кози

коні

веселка над Галайками